stavba&design

Rekonstrukce bytu Praha 3 - Central Park

Žijeme rychlý život a nemáme čas na dlouhé přípravy. Pocházíme z východu a v Praze nemáme žádné kontakty na kvalitní stavební firmy. Naštěstí jsme v den, kdy jsme koupili byt v projektu Central Park dostali kontakt od naší kamarádky na p. Sadila, který se prý dlouho zabývá stavbou a realizací interiérů.

Měli jsme poměrně jasno, co chceme. Své myšlenky jsme nadiktovali architektce, kterou mají v týmu, a ta naše představy zkreslila, snad přes noc.

Stavbu jsme zahájili okamžitě, detaily ladili za pochodu, no a z výsledku jsme absolutně nadšení.. Jednoznačně doporučujeme.

Hraban Romanovský - CEO

Komentář S&D: V realizaci, kompletní změna dispozice bytu, podlahy, dveře, koupelny, skříně, kuchyně - doba realizace cca 2,5 měsíce. Zajímavostí je epoxidová stěrka na kuchyňské desce, ušetřili jsme cca 80.000,-Kč oproti materiálům, jako je Corian, Crion apod.

stavba&design

Rekonstrukce koupelen u klienta na Praze 2

Referenci na Stavba & Design jsme dostali od našich přátel. Když u nich byli s přítelkyní na návštěvě, tak jsme se neustále vyptávali na jejich nové bydlení. Velice se nám líbil nábytek i celkové zpracovnání interiéru.

Vzhledem k tomu, že jsme sami již nějakou dobu o rekonstrukci uvažovali, tak jsme si nechali připravit první návrhy na vícéméně celý byt. Návrhy nám od Stavba&Design dorazili v dohodnutém čase a plně splňovaly požadavky, nemuseli jsme nikoho složitě instruovat, jednoduše to trefili na první pokus.

Samotná realizace stavby proběhla naprosto v pořádku, vše stihli do termínu a byla dodržena původní kalkulace. Máme s této firmy velmi dobrý pocit a skutečně upřímně tuto firmu rádi doporučíme.

Mária Vaštágyová - HR manager

stavba&design

Rekonstrukce vila Břevnov

Dlouho jsme váhali, kterou firmu vybrat. Na doporučení od přátel jsme dostali kontakt na firmu stavba&design s.r.o. Navštívili jsme je v jejich sídle a začali s přípravami rekonstrukce. Musím říct, že příprava nám trval skutečně dlouho, pořád jsme něco měnili, a pořád jsme vymýšleli jednotlivé detaily, až jsme se s architektem dopracovali do kýženého konce.

To jak rekonstrukce dopadla je skutečně podle původního návrhu.

Dům byl osekán takřka na cihlu a vše v domě máme nové. S firmou stavba&design jsme realizovali vše od hrubé stavby, přes koupelny, podlahy a dveře, až po vybavení truhlářskými prvky a ve finále vč. nábytku.

Jana Plodková - sales manager

Komentář S&D: Celková doba rekonstrukce, vč. vybavení truhlařinou a nábytkem - cca 4 měsíce.

stavba&design

OD ZÁKLADŮ DO POSLEDNÍHO ŠROUBEČKU

V tomto projektu jsme realizovali stavbu a interiér dle dodaného návrhu, jehož autorem byl architekt klienta.

Není podmínkou, abychom všechny činnosti od architektury až po vlastní realizaci dělali sami. Můžeme jakékoliv zdroje dodané klientem bez problémů našimi činnostmi doplnit.

Zajímavostí v tomto projektu je tzv. francouzský vzor pokládky podlah, který vdechne interiéru nezapomenutelnou atmosféru.

KARE CAFE

REALIZACE GASTRONOMICKÝCH PROVOZŮ

KARE Cafe je příkladem, že i komplikovaná zakázka může být zrealizována v téměř nemyslitelném čase.

Časová osa rekonstrukce:

1.6.2015 uzavření nájemní smlouvy
1.7.2015 zahájení rekonstrukce prostoru bývalé prodejny Adidas
11.8.2015 vydání stavebního povolení 🙂
18.9.2015 kolaudace
26.9.2015 otevření gastronomického provozu

stavba&design

Jednoduché rekonstrukce určené pro pronájmy

V tomto projektu rekonstrukce několika bytů v ulici blízko Náměstí Republiky byl veliký tlak na cenu použitých materiálů.

I z mála se dá vytěžit poměrně zajímavá realizace.

V bytech dominují tradiční parkety, které do doby, ve které byl dům postaven, zcela náleží a navozují tak původní prvorepublikovou atmosféru.

V koupelnách jsou použity retifikované velkoformátové obklady v cenách do 500,-Kč / m2.

stavba&design

Kuchyně v půdním prostoru

Řešení kuchyňské linky v půdním prostoru, které kopíruje původní dispozici a materiály..

Chcete poradit s rekonstrukcí u Vás doma?

Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás