stavba-design.cz

Co vše obsahuje rekonstrukce bytu?

Co vše obsahuje rekonstrukce bytu?

Představa rekonstrukce bytu může být vzrušující i děsivá zároveň. Na jednu stranu se bojíte, co naleznete pod dvacet let položeným linem, že něco pokazíte nebo že se budete neustále hádat se svou druhou polovičkou. Na stranu druhou tu ale je vidina, že budete ve svém nově zrekonstruovaném bytě šťastnější, budete mít víc místa a také výrazně stoupne jeho cena

Pokud nechcete rekonstrukcí riskovat stav svého bytu, zdraví a potažmo manželství, svěřte rekonstrukci do rukou nám. My se o všechno postaráme, ale zároveň s námi budete vy a vaše preference každý krok cesty k vysněnému bydlení.

Jak na rekonstrukci bytu krok za krokem

U nás vás rekonstrukce nebude stresovat, ale pouze těšit. Provádíme rekonstrukce bytů a domů totiž kompletně na klíč. Pro stavba&design je zásadní, aby výsledek naší práce do nejmenších detailů odpovídal vaší představě. Nejprve se zeptejte sami sebe, jestli byt rekonstruujete:

  • pro osobní potřebu,
  • s cílem ho dlouhodobě pronajímat,
  • s cílem ho krátkodobě pronajímat.

To je pro nás totiž cenná informace. Pokud víte, co všechno plánujete rekonstruovat, jaké máte rozpočet, časový horizont a představu, je čas na bezplatnou úvodní konzultaci s naším odborníkem. Ať už máte vypracovaný architektonický návrh, nebo to necháte na našich architektech, můžete se spolehnout, že uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Jak dlouho trvá rekonstrukce a co vše obsahuje

Rekonstrukce bytu může být kompletní anebo částečná. Pokud toužíte například jen po nové koupelně, výměně podlah, dveří a nově vymalovaných pokojích, jsme schopni vám vrátit klíče k vašemu „staronovému“ bytu již za 4-6 týdnů

U starších bytů se ale vyplatí rozsáhlejší rekonstrukce především rozvodů – elektřina, voda, plyn, topení, odpady… Všechny tyto věci mohou opotřebované být poměrně nebezpečné. Pokud se rozhodnete pro jejich rekonstrukci, vyhnete se prasknutým trubkám, vytopení sousedů, zkratům elektřiny nebo dokonce požáru. Potom nám rekonstrukce zabere okolo 2 měsíců.

Přáli byste si novou kuchyňskou linku? To je pro nás hračka. Pokud pro vás budeme realizovat i truhlářské práce, počítejte, že nám to zabere asi 2-3 měsíce, než si v nové krásné kuchyni budete moci uvařit své oblíbené jídlo a pozvat na něj přátele na „kolaudační“ party.

Záleží na vás, jaký rozsah rekonstrukce bude mít. My jsme připraveni pro vás udělat vše od výměny bytového jádra po vybavení nábytkem.

Od nás se všechno dozvíte

Už na úvodní konzultaci zdarma vám náš technik řekne, jak dlouho nám zhruba daná rekonstrukce zabere a orientační cenu. Poté přijde na řadu vaše spolupráce s architektem, která může trvat tak dlouho, jak jen bude potřeba. Zkrátka dokud nebudete s přípravami spokojení. Až si to rozmyslíte a poté, co společně všechno doladíme, podepíšeme smlouvu a vy se můžete těšit na předání dokončeného bytu.

Pokud si s námi chcete o vašem bydlení nezávazně promluvit, kontaktujte nás!

Další články

Služby

Reference