stavba&design

Rekonstrukce vila Břevnov

Dlouho jsme váhali, kterou firmu vybrat. Na doporučení od přátel jsme dostali kontakt na firmu stavba&design s.r.o. Navštívili jsme je v jejich sídle a začali s přípravami rekonstrukce. Musím říct, že příprava nám trval skutečně dlouho, pořád jsme něco měnili, a pořád jsme vymýšleli jednotlivé detaily, až jsme se s architektem dopracovali do kýženého konce.

To jak rekonstrukce dopadla je skutečně podle původního návrhu.

Dům byl osekán takřka na cihlu a vše v domě máme nové. S firmou stavba&design jsme realizovali vše od hrubé stavby, přes koupelny, podlahy a dveře, až po vybavení truhlářskými prvky a ve finále vč. nábytku.

Jana Plodková - sales manager

Komentář S&D: Celková doba rekonstrukce, vč. vybavení truhlařinou a nábytkem - cca 4 měsíce.

Rekonstrukce bytu Praha 3

Reference projektu Central Park

Žijeme rychlý život a nemáme čas na dlouhé přípravy. Pocházíme z východu a v Praze nemáme žádné kontakty na kvalitní stavební firmy. Naštěstí jsme v den, kdy jsme koupili byt v projektu Central Park dostali kontakt od naší kamarádky na p. Sadila, který se prý dlouho zabývá stavbou a realizací interiérů.

Měli jsme poměrně jasno, co chceme. Své myšlenky jsme nadiktovali architektce, kterou mají v týmu, a ta naše představy zkreslila, snad přes noc.

Stavbu jsme zahájili okamžitě, detaily ladili za pochodu, no a z výsledku jsme absolutně nadšení.. Jednoznačně doporučujeme.

Hraban Romanovský - CEO

Komentář S&D: V realizaci, kompletní změna dispozice bytu, podlahy, dveře, koupelny, skříně, kuchyně - doba realizace cca 2,5 měsíce. Zajímavostí je epoxidová stěrka na kuchyňské desce, ušetřili jsme cca 80.000,-Kč oproti materiálům, jako je Corian, Crion apod.

STAVBA&DESIGN

REKONSTRUKCE BYTU NA KAMPĚ

STAVBA&DESIGN

VZOROVÝ BYT V PROJEKTU STRANČICKÁ

stavba&design

KOMPLETNÍ INTERIÉR BYTU V PROJEKTU CASTLE VIEW

stavba&design

REKONSTRUKCE PŮDNÍHO BYTU NA VINOHRADECH

Koupili jsme si v developerském projektu půdní byt, který byl ve stavu shell'n'core. Oslovili jsme firmu stavba&design, protože je známe delší dobu a potkali jsme se s nimi již dříve u jiného projektu ve Šmilovského ulici. Zadali jsme jim kompletní realizaci interieru na klíč, tedy od architektury až po vlastní provedení.

V průběhu realizace pracovníci stavba&design odkryly celou řadu vad v našem bytě, které byly způsobeny developerem, od kterého jsme byt koupili. Byly to poměrně zásadní závady na elektroinstalaci a závady týkající se provedení izolace ve střeše. V průběhu rekonstrukce jsme všechny tyto problémy s f. stavba&design odstranili.

Původní nešťastnou dispozici 2kk nám architektka předělala na byt s velkým obývacím pokojem a 3mi malými oddělenými ložnicemi. Asi nejvíce se nám líbí dětské pokojíčky, jsou malinké, ale naše děti je milují. Jsou to takové jejich domečky. S realizací jsme maximálně spokojeni.

S&D: Klient si nepřál být jmenován.

stavba&design

Rekonstrukce koupelen u klienta na Praze 2

Referenci na Stavba & Design jsme dostali od našich přátel. Když u nich byli s přítelkyní na návštěvě, tak jsme se neustále vyptávali na jejich nové bydlení. Velice se nám líbil nábytek i celkové zpracovnání interiéru.

Vzhledem k tomu, že jsme sami již nějakou dobu o rekonstrukci uvažovali, tak jsme si nechali připravit první návrhy na vícéméně celý byt. Návrhy nám od Stavba&Design dorazili v dohodnutém čase a plně splňovaly požadavky, nemuseli jsme nikoho složitě instruovat, jednoduše to trefili na první pokus.

Samotná realizace stavby proběhla naprosto v pořádku, vše stihli do termínu a byla dodržena původní kalkulace. Máme s této firmy velmi dobrý pocit a skutečně upřímně tuto firmu rádi doporučíme.

Mária Vaštágyová - HR manager

stavba&design

Kuchyně v půdním prostoru

Řešení kuchyňské linky v půdním prostoru, které kopíruje původní dispozici a materiály..

Chcete poradit s rekonstrukcí u Vás doma?

Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás