stavba-design.cz

Levná rekonstrukce bytu

Ekonomická rekonstrukce

Potřebujete zrekonstruovat byt či dům, ale v současné ekonomické situaci chcete raději šetřit? Chápeme, že úspornost je v době zdražování priorita pro většinu domácností. Proto jsme přišli s modelem ekonomických rekonstrukcí – levná rekonstrukce bytu

Díky ekonomické rekonstrukci ušetříte, dostanete za své peníze maximum a zhodnotíte svou nemovitost. Dopřejte si komfort nově zrekonstruovaného bydlení hned.

Pro více informací nás

Kontaktujte

ZÁKLADNÍM PRINCIPEM EKONOMICKÝCH REKONSTRUKCÍ JE ÚSPORA ČASU, PROTOŽE ČAS JSOU PENÍZE.

Co udělá z klasické rekonstrukce ekonomickou?

Vše se odvíjí od zkrácené doby realizace. Zkrácený harmonogram s jasným začátkem a koncem zajistí stavbu s celkově nižšími náklady.

U ekonomických rekonstrukcí klademe maximální důraz na ušetření vašich peněz.

Dodržíme společně plánovaný termín zahájení stavby

V případě, že začneme rekonstrukci včas a klienti nám neoddalují zahájení stavby (například nerozhodností při výběru materiálů), pak je využití našeho týmu (včetně dělníků na stavbě) efektivní a zmenšujeme tak významně náklady stavby.
Plánovací a stavební práce

Minimalizujeme změny v průběhu rekonstrukce

To samé se týká minimalizace změn v průběhu výstavby. Eliminujeme klientské změny v průběhu stavby tak, aby se čas stavby neprodloužil a celý stavební tým neměl zbytečné prostoje. Předpokladem rychle provedené stavby je dobrá projektová příprava.
Doporučení dodavatelů

Truhlářské práce si zkoordinujete sami

Významné zkrácení naší angažovanosti v případě, že nerealizujeme kuchyně, vestavné skříně a jiné truhlářské práce. Truhlářské práce si s naší asistencí po rekonstrukci zkoordinujete vy, díky čemuž bude rekonstrukce rychlejší a levnější.

Rekonstrukce bytu včetně truhlářských prací

Zajímá vás kompletní rekonstrukce bytu včetně truhlářských prací? 

Co je součástí

ekonomické

rekonstrukce?

1 Poskytneme vám standardně všechny námi nabízené služby s naším kompletním týmem – tedy architektonické, projekční a stavební práce. Trojice architekt, projektový manažer a stavbyvedoucí se postarají o hladký průběh stavby bez průtahů a zdražování.

2 Provedeme veškeré projekční a stavební práce (bourací práce, vodo-topo instalace, elektroinstalace, novou koupelnu, podlahy a interiérové, případně vstupní dveře). Kompletní přehled prací, které zajišťujeme při rekonstrukci bytu. 

3 Doporučíme dodavatele a zajistíme zvýhodněné ceny materiálů. Budete moci čerpat výhodné ceny, které vám zajistíme u našich dodavatelů.

„Díky zvýšené efektivitě práce v režimu ekonomických rekonstrukcí vás rekonstrukce vyjde minimálně o 20 % levněji se zachováním maximální kvality.“

Ekonomické rekonstrukce u nás nezahrnují truhlářské práce (kuchyňská linka, skříňky v koupelně a tak dále). Díky tomu, že tyto práce nekoordinujeme, se rekonstrukce zkrátí ze 3 měsíců i na 5-6 týdnů. Kratší doba práce našeho týmu sníží celkové náklady na management stavby a ušetříte tak peníze. Nebudete na to ale sami. Rádi vám doporučíme dodavatele a v některých případech zajistíme slevový voucher (Siko, Senesi, IKEA, Oresi a jiná kuchyňská studia, nebo interiérová centra).

Začneme na čas. Perfektně připravíme projektovou dokumentaci podle vašich představ a v průběhu stavby již nebudeme plány měnit. Rychlá a perfektně připravená rekonstrukce znamená úsporu vašich peněz.

Galerie

Ekonomických rekonstrukcí

Previous
Next

Cena?

Zajímá vás, jakou cenu a čas realizace vám můžeme zaručit?

Konzultace s odborníkem

Chtěli byste s naším specialistou zjistit, jak by se dalo na vaší rekonstrukci ušetřit?

Kontaktujte nás

Zanechte nám svůj kontakt a náš stavební specialista se vám do 24 hodin ozve.