stavba-design.cz

Levná rekonstrukce bytu

Ekonomická rekonstrukce

Potřebujete zrekonstruovat byt či dům, ale v současné ekonomické situaci chcete raději šetřit? Chápeme, že úspornost je v době zdražování priorita pro většinu domácností. Proto jsme přišli s modelem ekonomických rekonstrukcí – levná rekonstrukce bytu

Díky ekonomické rekonstrukci ušetříte, dostanete za své peníze maximum a zhodnotíte svou nemovitost. Dopřejte si komfort nově zrekonstruovaného bydlení hned.

Pro více informací nás

Kontaktujte

ZÁKLADNÍM PRINCIPEM EKONOMICKÝCH REKONSTRUKCÍ JE ÚSPORA ČASU, PROTOŽE ČAS JSOU PENÍZE.

Co udělá z klasické rekonstrukce ekonomickou?

Vše se odvíjí od zkrácené doby realizace. Zkrácený harmonogram s jasným začátkem a koncem zajistí stavbu s celkově nižšími náklady.

U ekonomických rekonstrukcí klademe maximální důraz na ušetření vašich peněz.

Dodržíme společně plánovaný termín zahájení stavby

V případě, že začneme rekonstrukci včas a klienti nám neoddalují zahájení stavby (například nerozhodností při výběru materiálů), pak je využití našeho týmu (včetně dělníků na stavbě) efektivní a zmenšujeme tak významně náklady stavby.
Plánovací a stavební práce

Minimalizujeme změny v průběhu rekonstrukce

To samé se týká minimalizace změn v průběhu výstavby. Eliminujeme klientské změny v průběhu stavby tak, aby se čas stavby neprodloužil a celý stavební tým neměl zbytečné prostoje. Nezbytným předpokladem rychle provedené stavby je dobrá projektová příprava.
Doporučení dodavatelů

Truhlářské práce si zkoordinujete sami

Významné zkrácení naší angažovanosti v případě, že nerealizujeme kuchyňské linky, vestavné skříně a jiné truhlářské práce. Truhlářské práce si s naší asistencí po dokončení rekonstrukce zkoordinujete vy, díky čemuž bude rekonstrukce výrazně rychlejší a levnější.

Co je součástí

ekonomické

rekonstrukce?

1 Poskytneme vám standardně všechny námi nabízené služby s naším kompletním týmem – tedy architektonické, projekční a stavební práce. Trojice architekt, projektový manažer a stavbyvedoucí se postarají o hladký průběh stavby bez průtahů a zdražování.

2 Provedeme veškeré projekční a stavební práce (bourací práce, vodo-topo instalace, elektroinstalace, novou koupelnu, podlahy a interiérové, případně vstupní dveře). Kompletní přehled prací, které zajišťujeme při rekonstrukci bytu. 

3 Doporučíme dodavatele a zajistíme zvýhodněné ceny materiálů. Budete moci čerpat výhodné ceny, které vám zajistíme u našich dodavatelů.

„Díky zvýšené efektivitě práce v režimu ekonomických rekonstrukcí vás rekonstrukce vyjde minimálně o 20 % levněji se zachováním maximální kvality.“

Ekonomické rekonstrukce u nás nezahrnují truhlářské práce (kuchyňská linka, skříňky v koupelně a tak dále). Díky tomu, že tyto práce nekoordinujeme, se rekonstrukce zkrátí ze 3 měsíců i na 5-6 týdnů. Kratší doba práce našeho týmu sníží celkové náklady na management stavby a ušetříte tak peníze. Nebudete na to ale sami. Rádi vám doporučíme dodavatele a v některých případech zajistíme slevový voucher (Siko, Senesi, IKEA, Oresi a jiná kuchyňská studia, nebo interiérová centra).

Začneme na čas. Perfektně připravíme projektovou dokumentaci podle vašich představ a v průběhu stavby již nebudeme plány měnit. Rychlá a perfektně připravená rekonstrukce znamená úsporu vašich peněz.

Cena?

Zajímá vás, jakou cenu a čas realizace vám můžeme zaručit?

Konzultace s odborníkem

Chtěli byste s naším specialistou zjistit, jak by probíhala rekonstrukce s námi a jaké další nástroje máme pro zefektivnění doby rekonstrukce, a tedy úspory vašich peněz?

Kontaktujte nás

Zanechte nám svůj kontakt a náš stavební specialista se vám do 24 hodin ozve.

Rekonstrukce bytů

Zajímá vás, jak probíhá klasická rekonstrukce bytu? Jaké práce realizujeme během rekonstrukce? Víte jaké si musíte položit otázky před samotnou rekonstrukcí? Komplexní informace o tom, jak realizujeme rekonstrukce?