stavba-design.cz

Nové byty Praha

stavba&design

Naše developerské projekty na prodej

V rámci naší developerské činnosti se zabýváme výstavbou nových bytů, bytových jednotek a to především v regionu hlavního města Praha. Nové byty od nás splňují vysoké požadavky našich klientů. Ať už hledáte ideální místo k bydlení nebo dobrou investici, tak se na nás obraťte, informujeme vás o nových developerských projektech.  

BYTOVÝ DŮM STRANČICKÁ

Představujeme Vám developerský projekt Bytový dům Strančická se dvěma etapami výstavby. V první ukončené etapě A je celkem 18 malometrážních bytů, které již mají své klienty. V současné době je ve výstavbě etapa B, ve které je naprojektovaných další 20 bytů. 

REZIDENCE MIKOVCOVA

V samém centru Prahy, na okraji městské části Praha 2 – Vinohrady, se nachází dům, ve kterém jsme zrealizovali výstavbu čtyř půdních bytů. V domě jsme také postavili nový osobní výtah do prosklené šachty a v celém domě jsme zrekonstruovali společné prostory do vysokého standardu.

Líbí se Vám některý z našich projektů?

Připravujeme pro vás další projekty na bydlení, či pronájmy. V současné době je ve výstavbě etapa B v projektu Strančická 33 s malometrážními byty. Další projekty chystáme

stavba&design

Galerie

Prohlédněte si galerii bytů, které připravujeme k prodeji. Nové byty, které prodáváme jsou vždy ve vysokém standardu stavby a vlastníkům poskytují krásné bydlení, ale i zajímavou formu investice.