Nové byty Praha

stavba&design

Nové byty v Praze

V rámci naší developerské činnosti se zabýváme výstavbou nových bytů, bytových jednotek a to především v regionu hlavního města Praha. Nové byty od nás splňují vysoké požadavky našich klientů. Ať už hledáte ideální místo k bydlení nebo dobrou investici, tak se na nás obraťte, informujeme vás o nových developerských projektech.  

REZIDENCE MIKOVCOVA

Představujeme Vám nový developerský projekt – Rezidence Mikovcova
V samém centru Prahy, na okraji městské části Praha 2 – Vinohrady, se nachází dům, ve kterém realizujeme výstavbu čtyř půdních bytů….

BYTOVÝ DŮM STRANČICKÁ

Představujeme Vám nový developerský projekt Bytový dům Strančická se dvěma etapami výstavby. V první etapě (BUDOVA A) je celkem 18 malometrážních bytů. Tyto a s nimi celý dům prochází generální rekonstrukcí.

Líbí se Vám některý z našich projektů?

Vybírat můžete ze dvou projektů nových bytů v Praze. Naše nové byty jsou postaveny ve vysoké kvalitě a zajistí vám krásné bydlení nebo zajímavou investici. Rádi vám poskytneme informace o aktuálních nebo nově chystaných developerských bytových projektech.

Stavba&Design

Galerie

Prohlédněte si galerii našich nových bytů k prodeji. Nové byty, které prodáváme jsou vždy ve vysokém standardu stavby a vlastníkům poskytují krásné bydlení, ale i zajímavou formu investice. 

Kontaktujte nás

Sídlo

Za Mototechnou 615/37, Praha 5

Kancelář

Bělehradská 858/23, Praha 2

Telefon

+420 770 100 001

Mail

info@stavba-design.cz