stavba-design.cz

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Rekonstrukce panelového bytu

Kompletní rekonstrukce panelového bytu v regionu Praha 10. V rámci stavebních prací jsme zajistili rekonstrukci bytového jádra, rekonstrukci koupelny, rekonstrukci obývacího pokoje a předsíně.

Lokalita – Praha
Typ bytu – Panelový
Dispozice bytu – 3+1
Termín – podzim 2020
Cena rekonstrukce panelového bytu – 750 tis. Kč
Stavební povolení – bez stavebního povolení

Jak probíhala realizace této REKONSTRUKCE?

Po první schůzce s klientem jsme zjistili jeho představy a očekávání, díky čemuž jsme dostali základní zadání této rekonstrukce bytu. Následně proběhla prohlídka bytu a jeho zaměření. Po celkovém zhodnocení a výběru stavebních prvků jsme připravili smlouvu o dílo. Rekonstrukce započala v dohodnutém termínu. Po realizaci proběhla finální akceptace klienta a následně předání stavby.

Zaměření

Kompletní zaměření prostor panelového bytu

Příprava

Příprava stavebního teamu a potřebného materiálu

Smlouva

Podpis smlouvy obsahující rozpočet a rozsah prací

Realizace

Kompletní rekonstrukce bytu včetně úklidu bytu

Případová studie

PŘÍPRAVA

V rámci přípravy na rekonstrukci tohoto panelového bytu jsme na základě zaměření a dohody s klientem připravili architektonický návrh interiéru. Díky tomuto návrhu jsme předešli zbytečným průtahům s neplánovanými pracemi. Klient tímto návrhem interiéru ušetřil finanční prostředky a také čas.

Případová studie

PRŮBĚH STAVBY

Během samotné rekonstrukce jsme postupovali dle stanoveného plánu prací a klient měl možnost na průběh stavby dohlížet během pravidelných kontrolních dnů.  Po celkové přípravě bytu na rekonstrukci jsme započali práce na rekonstrukci koupelny, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje a všech společných prostor. 

Případová studie

PŘEDÁNÍ STAVBY

Díky pravidelné komunikaci s klientem a pravidelnými kontrolními dny bylo předání stavby rychlé a bezproblémové. Klient zejména ocenil vysokou kvalitu provedených prací a také dodržení plánovaného rozpočtu a termínu realizace.  

Zaujala vás tato realizace?

KONTAKTUJTE NÁS

Reference klienta

Od samotného začátku jsem měla z firmy stavba&design dobrý pocit. V našich úvodních schůzkách šli do vysokého detailu a díky tomu mi v mnoha věcech poradili a určili správný směr a styl stavby. S panem stavby vedoucím jsem často komunikovala a vždy byl ochotný k diskuzi a poradě. Náš byt je po rekonstrukci opravdu krásný a bydlení v něm nám dělá s manželem velkou radost. Tuto firmu rozhodně DOPORUČUJI.  

Martina Nesvatbová

Majitelka bytu

AKCE ÚNOR 2023 - PODLAHA DO CELÉHO BYTU ZDARMA

Připravili jsme pro vás speciální akci s názvem AKCE ÚNOR 2023 – PODLAHA ZDARMA.
V případě, že si u nás objednáte kompletní rekonstrukci celého bytu, získáte od nás ZDARMA laminátovou podlahu, v hodnotě 290,-Kč/m2.

Kompletní rekonstrukcí rozumíme takovou rekonstrukci, u které jsou provedeny práce v minimálním rozsahu – rekonstrukce koupelny, výměna podlah a výměna interiérových dveří.

Jen do 

28.

ÚNOR 2023