Služby

stavba&design

Služby

Rekonstrukce bytů a domů, provádění středně velkých staveb, architektonické návrhy a projekční práce, včetně řešení statiky. To jsou naše služby, které jsou v oboru výstavby a rekonstrukcí bytů a domů komplexní. Zajistíme pro váš projekt jednoho z našich profesionálních architektů. Naši architekti naslouchají vašim přáním a snaží se je v maximální možné míře splnit.

 

Rekonstrukce bytů a domů

Kompletní rekonstrukci bytu, nebo domu jsme schopni zrealizovat již za 4 týdny od zahájení stavby. Rekonstrukce bytu nebo domu od A-Z

Stavby rodinných domů

Postavíme vám rodinný dům na klíč a můžeme vám ho vybavit nábytkem a doplňky za velkoobchodní ceny.

Půdní vestavby a výtahy

Specializujeme se téměř 20 let na nejnáročnější typ staveb - půdní vestavby. Stavíme všechny typy výtahů.

Revitalizace bytových domů

Rekonstruujeme bytové domy po celé Praze. Poradíme si i s komplikovanými památkáři.

Projekční činnost, statika, inženýring

Projektujeme interiéry i exteriéry dle architektonických studií až po prováděcí dokumentace.

Architektonické návrhy

Návrhy realizují naši profesionální bytový architekti. Architekt na základě konzultace s klientem navrhne dispoziční řešení bydlení.

Realitní služby

Hledali jsme více než 15 let optimální kombinaci prodejních nástrojů takovou, abychom sami získali více peněz z prodeje nemovitosti.

Naše nabídka nemovitostí

Vytvořili jsme unikátní systém, kde při prodeji nemovitosti spolupracuje odborník na reality, finance, stavbu a architekturu.

Stavbyvedoucí kariéra

Rekonstrukce nebo nové bydlení?

Plánujete rekonstrukci bytu nebo domu, nebo toužíte po novém bydlení? Neváhejte nás kontaktovat a poradíme vám od A-Z jak vyřešit otázku vlastního bydlení nebo nemovitosti určené k investici. 

AKCE DUBEN 2021 - PODLAHA DO CELÉHO BYTU ZDARMA

Připravili jsme pro vás speciální akci s názvem AKCE DUBEN 2021 – PODLAHA ZDARMA.
V případě, že si u nás objednáte kompletní rekonstrukci celého bytu, získáte od nás ZDARMA laminátovou podlahu, v hodnotě 290,-Kč/m2.

Kompletní rekonstrukcí rozumíme takovou rekonstrukci, u které jsou provedeny práce v minimálním rozsahu – rekonstrukce koupelny, výměna podlah a výměna interiérových dveří.

Jen do 

30.

DUBNA 2021

Proč s námi?

Poskytujeme komplexní služby, proto se nemusíte již o nic dalšího starat, zajistíme architekta, projektanta, kompletní rekonstrukce bytů nebo domů a stavbu rodinného domu.

1
Nových půdních bytů
1
Rekonstrukcí činžovních domů
1 +
Zrekonstruovaných bytů
1
Rekonstrukcí půd a výtahů