stavba-design.cz

Služby REKONSTRUKCE A STAVBY

stavba&design

SLUŽBY

U nás najdete vše na jednom místě – v nejvyšší kvalitě a bez starostí. Více než 20 let poskytujeme komplexní služby v oblasti stavby a rekonstrukce bytů a domů.

Připravujete se na rekonstrukci bytu/domu nebo stavbu rodinného domu a hledáte spolehlivou a kvalitní stavební firmu. Vaše hledání může být u konce, ve stavba&design jsme skuteční profesionální stavaři a naše realizace staveb jsou ve vysoké kvalitě provedených prací a dodaných materiálů.

Přehled našich stěžejních služeb naleznete níže a jestli vás zajímá, jak stavíme, tak se podívejte na naše referenční stavby.  

Rekonstrukce bytu Praha

REKONSTRUKCE BYTŮ A DOMŮ

Kompletní rekonstrukci bytu, nebo domu jsme schopni zrealizovat již za 4 týdny od zahájení stavby. Dodáváme stavby ve vysoké kvalitě a v dohodnutém termínu. Rekonstrukce bytu nebo domu od A-Z.
Rodinné domy na klíč

STAVBY RODINNÝCH DOMŮ

Postavíme vám rodinný dům na klíč a můžeme vám ho vybavit kvalitním nábytkem a doplňky za velkoobchodní ceny. Se stavbou domů máme více jak 15 let zkušeností a ty můžeme doložit kvalitními referencemi.
Půdní vestavby

PŮDNÍ VESTAVBY A VÝTAHY

Specializujeme se více než 15 let na nejnáročnější typ staveb - půdní vestavby, byty. Půdní prostory vykoupíme, nebo provedeme kompletní rekonstrukci. Stavíme všechny typy výtahů, i do historických domů.
Revitalizace bytových domů

REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ

Rekonstrujeme bytové domy po celé Praze. Kompletní nebo částečné rekonstrukce bytových domů. Za poskytnutí půdního prostoru od SVJ realizujeme stavbu zdarma. Poradíme si i s komplikovanými památkáři.
Projekční a architektonické služby

PROJEKTANT A ARCHITEKT

Projektujeme interiéry i exteriéry dle architektonických studií až po prováděcí dokumentace. Autorizovaný projektant Mgr. Ing. Jindřich Sadílek, který kromě projekční činnosti řeší i kontrolu vlastního provedení staveb.
realitní činnost

REALITY

Specializujeme se více než 15 let na nejnáročnější typ staveb - půdní vestavby, byty. Půdní prostory vykoupíme, nebo provedeme kompletní rekonstrukci. Stavíme všechny typy výtahů, i do historických domů.
Stavbyvedoucí kariéra

Rekonstrukce nebo nové bydlení?

Plánujete rekonstrukci bytu nebo domu, nebo toužíte po novém bydlení? Neváhejte nás kontaktovat a poradíme vám od A-Z jak vyřešit otázku vlastního bydlení nebo nemovitosti určené k investici. 

AKCE ÚNOR 2023 - PODLAHA DO CELÉHO BYTU ZDARMA

Připravili jsme pro vás speciální akci s názvem AKCE ÚNOR 2023 – PODLAHA ZDARMA.
V případě, že si u nás objednáte kompletní rekonstrukci celého bytu, získáte od nás ZDARMA laminátovou podlahu, v hodnotě 290,-Kč/m2.

Kompletní rekonstrukcí rozumíme takovou rekonstrukci, u které jsou provedeny práce v minimálním rozsahu – rekonstrukce koupelny, výměna podlah a výměna interiérových dveří.

Jen do 

28.

ÚNOR 2022

Proč s námi?

Díky našemu unikátnímu systému práce vám můžeme poskytnou péči týmu těch nejlepších odborníků, aniž by vás to stálo cokoliv navíc.

1
Nových půdních bytů
1
Rekonstrukcí činžovních domů
1 +
Zrekonstruovaných bytů
1
Rekonstrukcí půd a výtahů