Projekční práce

stavba&design

Projektování, statika, inženýring

Projektujeme interiéry i exteriéry dle architektonických studií až po prováděcí dokumentace.
Naším odpovědným zástupcem pro provádění staveb, jejich změn a odstraňování je autorizovaný projektant Mgr. Ing. Jindřich Sadílek, který kromě projekční činnosti řeší i kontrolu vlastního provedení náročnějších staveb. Spolupracujeme i s dalšími externími projekčními kancelářemi, které vybíráme podle typu realizované stavby.

 

Projekční práce

Všechny naše spolupracující kanceláře vynikají dlouholetými profesními zkušenostmi, které se projevují právě v ekonomičnosti konverze architektonických nápadů do vlastních realizací, podle který jsme schopni stavební dílo zdárně dokončit. Projekční kanceláře jsou prověřeny dlouhodobou spoluprací.

AKCE 50% SLEVA NA ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH

Připravili jsme speciální AKCI 50% SLEVA NA ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH! Dobře připravený architektonický návrh vám může ušetřit 100-150 při realizaci rekonstrukce bytu. Slevu získáte v případě, že si u nás objednáte rekonstrukci celého bytu, uvedené slevové akce nelze kombinovat!

Kompletní rekonstrukcí rozumíme takovou rekonstrukci, u které jsou provedeny práce v minimálním rozsahu – rekonstrukce koupelny, výměna podlah a výměna interiérových dveří.

Jen do 

30.

DUBNA  2021

Referenční projekty

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce domu

Kompletní rekonstrukce rodinného domu na Praze 6, Břevnově

Stavba rodinných domů reference

Rodinný dům

Kompletní stavba rodinného domu od A-Z. Od návrhu po vybavení nábytkem.

Vybavení interiéru

Vybavení interiéru

Dům nebo byt vám vybavíme nábytkem od kvalitních výrobců.