Půdní vestavba a výtahy

Půdní byty a vestavby

stavba&design

Stavba půdní vestavby

Půdní vestavba je oblíbeným způsobem bydlení nejen pro umělce nebo pro mladé jako startovací bydlení. Váš půdní byt od nás bude splňovat vaše designové i funkční představy a poskytne vám ideální možnost pro bydlení nebo jako investici. Hledáte tu správnou inspiraci, jak by mohla vaše půdní vestavba vypadat a jak by vám měla být koncipována?

Realizovali jsme desítky půdních vestaveb, bytů a to především v regionu Praha a Střední Čechy. Zajímá vás cena za stavbu nebo rekonstrukci půdního prostoru pro bydlení? Cena půdní vestavby je rozdílná a je především závislá na typu budovy, stavu půdního prostoru a také dostupnosti, resp. přístupnosti půdního prostoru.

Půdní vestavby

Půdní vestavba

Stavíme funkční a elegantní půdní vestavby. Stavba půdního prostoru pro bydlení nebo k podnikání. Stavba nové nebo rekonstrukce půdní vestavby. Půdní vestavby na klíč, od projektu, povolení až po realizaci posledních detailů v půdním prostoru. 

Výtahy

Stavíme venkovní i vnitřní výtahy. Zajišťujeme stavby výtahů pro bytové nebo rodinné domy. Zajímají vás ceny nebo možnosti výstavby výtahů ve vašem domě? Stavby výtahů realizujeme především v regionu Praha a Střední Čechy.

Výtahy Praha a okolí

UVAŽUJETE O PŮDNÍ VESTAVBĚ? POTŘEBUJETE NOVÝ VÝTAH?

Stačí nám jen zanechat váš telefonní kontakt, následně se s vámi spojíme a probereme s vámi možnosti, ceny a termíny pro stavbu půdních vestaveb nebo výtahů. Stavby realizujeme ve vysoké kvalitě a držíme dohodnuté termíny a rozpočet.

Referenční projekty

Půdní vestavby reference klientů

Půdní vestavby

Kompletní renovace půdního prostoru, krok za krokem, jsme s klientem ladili...

Stavba rodinných domů reference

Rodinný dům

Kompletní stavba rodinného domu od A-Z. Od návrhu po vybavení nábytkem.

Vybavení interiéru

Vybavení interiéru

Dům nebo byt vám vybavíme nábytkem od kvalitních výrobců.

Jak to probíhá?

Než se rozhodnete pro realizaci nové stavby nebo rekonstrukce půdní vestavby by si měl investor odpovědět na několik základních otázek: K jakému účelu půdní vestavbu realizujete? Mám vlastní projekt nebo potřebuji inspiraci? Jaká bude cena za půdní vestavbu?  

Délka realizace stavby  půdní vestavby se časově pohybuje řádově v rozmezí 4-8 týdnů. Termín je ovlivněn požadavky klienta, reálnou proveditelností a náročností. Půdní vestavby a výtahy jsme realizovali již v desítkách projektů.

Půdní byty a vestavby

1. Před stavbou

2. Realizace

Kontaktujte nás

Sídlo

Bělehradská 858/23, Praha 2

Kancelář

Za Mototechnou 615/37, Praha 5

Telefon

+420 770 100 001

Mail

info@stavba-design.cz