Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč Praha, stavba rodinného domu Praha

stavba&design

Stavby rodinných domů na klíč

Rodinné domy na klíč, ať už jste developer se stavebním záměrem, nebo si hodláte splnit sen v podobě výstavby vytouženého rodinného domu , jste u nás na správném místě. Naší specialitou jsou kromě rekonstrukcí také samotné stavby. V návaznosti na projekční činnost jsme schopni váš dům, či půdu nejen navrhnout do posledního detailu, ale také postavit s minimálními odchylkami od prováděcí dokumentace. To vše pod taktovkou našeho zkušeného týmu projektových manažerů a stavbyvedoucích.

Čím více péče a času věnujete důkladné přípravné fázi projektu, tím méně nepředpokládaných nákladů na vás čeká v průběhu realizace. V rámci poskytování maximálního servisu klientům je vyřízení stavebního povolení a kompletní inženýring naprostou samozřejmostí. Minimální konstantní náklady naší společnosti jsou jedním z hlavních důvodů příznivých cen stavebních prací při zaručení maximálního důrazu na vlastní kvalitu prováděných prací.

Rodinné domy na klíč reference

Rodinné domy na klíč

Postavíme vám rodinný dům na klíč ve vysoké kvalitě zpracování a v také v dohodnutém termínu  a rozpočtu. Rodinný dům vám postavíme od A-Z, tedy od architektonického návrhu po poslední detail v interiéru.

Interiéry a nábytek rodinného domu

Váš rodinný dům vám pomůžeme vybavit nábytkem a doplňky za velkoobchodní ceny.  Vybírat můžete vybírat z několika evropských výrobců nábytku.

Interiéry rodinných domů

UVAŽUJETE O STAVBĚ NOVÉHO RODINNÉHO DOMU NA KLÍČ?

S námi nic neriskujete, váš vysněný rodinný dům na klíč vám postavíme v dohodnutém termínu, vysoké kvalitě použitých materiálů a dlouhé životnosti

Probíhající stavby 2020

Rodinný dům

Pyšely/Praha-Západ

Stavbu rodinného domu v Pyšelých jsme započali na jaře tohoto roku, 2020. Investorovi jsme připravili projekt i architektonický návrh a také jsme pomohli s částečným  zajištěním financování stavby. Projekt běží dle harmonogramu a předem dohodnutého rozpočtu. 

Rodinný dům

Popovičky/Praha-Východ

Stavbu rodinného domu v Popovičkách jsme započali na jaře tohoto roku, 2020. Investorovi jsme připravili projekt i architektonický návrh a také jsme pomohli s částečným  zajištěním financování stavby. Projekt běží dle harmonogramu a předem dohodnutého rozpočtu. 

AKCE ZÁŘÍ 2020 - PODLAHA DO CELÉHO BYTU ZDARMA

Připravili jsme pro vás speciální akci s názvem AKCE ZÁŘÍ 2020 – PODLAHA ZDARMA.
V případě, že si u nás objednáte kompletní rekonstrukci celého bytu, získáte od nás ZDARMA laminátovou podlahu, v hodnotě 290,-Kč/m2.

Kompletní rekonstrukcí rozumíme takovou rekonstrukci, u které jsou provedeny práce v minimálním rozsahu – rekonstrukce koupelny, výměna podlah a výměna interiérových dveří.

Jen do 

30.

Září 2020

stavba&design

Referenční projekty

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce domu

Kompletní rekonstrukce rodinného domu na Praze 6, Břevnově

Stavba rodinných domů reference

Rodinný dům

Kompletní stavba rodinného domu od A-Z. Od návrhu po vybavení nábytkem.

Vybavení interiéru

Vybavení interiéru

Dům nebo byt vám vybavíme nábytkem od kvalitních výrobců.

Kontaktujte nás

Sídlo

Za Mototechnou 615/37, Praha 5

Kancelář

Bělehradská 858/23, Praha 2

Telefon

+420 770 100 001

Mail

info@stavba-design.cz