Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč Praha, stavba rodinného domu Praha

stavba&design

Stavby rodinných domů na klíč

Rodinné domy na klíč, ať už jste developer se stavebním záměrem, nebo si hodláte splnit sen v podobě výstavby vytouženého rodinného domu , jste u nás na správném místě. Naší specialitou jsou kromě rekonstrukcí také samotné stavby. V návaznosti na projekční činnost jsme schopni váš dům, či půdu nejen navrhnout do posledního detailu, ale také postavit s minimálními odchylkami od prováděcí dokumentace. To vše pod taktovkou našeho zkušeného týmu projektových manažerů a stavbyvedoucích.

Čím více péče a času věnujete důkladné přípravné fázi projektu, tím méně nepředpokládaných nákladů na vás čeká v průběhu realizace. V rámci poskytování maximálního servisu klientům je vyřízení stavebního povolení a kompletní inženýring naprostou samozřejmostí. Minimální konstantní náklady naší společnosti jsou jedním z hlavních důvodů příznivých cen stavebních prací při zaručení maximálního důrazu na vlastní kvalitu prováděných prací.

Probíhající Stavby
"Jedná se o specifickou stavbu, bude provedena ve francouzském venkovském stylu-Provence, použita střešní krytina z Francie a specifická okna, provedeno v tzv. kamenické, restaurátorská maltě"
Adam Smíšek
Projektový manažer
Rodinný dům

Pyšely - Praha Západ

Stavbu rodinného domu v Pyšelých/Praha-Západ jsme započali na jaře roku 2020. Ihned po zahájení stavby jsme vylili základovou desku. Architektonický návrh je z dílny architektonické a projekční kanceláře Free architects.

Stavba ve stylu francouzského provence bude dokončena v průběhu roku 2021.

Rodinný dům

Popovičky / Praha východ

Stavbu rodinného domu v obci Popovičky/Praha-Východ jsme započali na podzim roku 2019. Stavba probíhá na základě architektonického návrhu dodaného klientem.

Také jsme pomohli s částečným  zajištěním financování stavby domu. Projekt běží dle harmonogramu a předem dohodnutého rozpočtu.

"Jednalo se rozestavěný dům a stavbu jsme přebírali. Realizace pro zahraničního klienta s vysokými nároky na provedení interiéru, v koupelně a wellness budou použity velkoformátové obklady o rozměru 270x150cm"
Leo Sadil - jednatel stavba&design
Leo Sadil
Stavitel
"Specifická stavba bytového domu v centru Prahy, stavební práce budou pokračovat po dobu 2 let a v roce 2023 bude dílo předáno zadavateli stavby."
Adam Smíšek
Projektový manažer
Bytový dům

Bořivojka I Praha

Stavba bytového domu v samotném centru Prahy. Stavbu jsme zahájili v červenci 2021, ve stejném měsíci jsme započali s bouracími pracemi. Hrubou stavbu jsme zahájili v srpnu 2021.

Stavební práce budou pokračovat v následujících 2 letech a projekt bude hotov v roce 2023. Jedná se o komplikovanou stavbu, celé základy budou podbetonované.  Tuto stavbu realizujeme pro developera, který má v /Praze více realizací a zmínili bychom především nákupní centrum Palladium.

Plánujete stavbu rodinného domu?

Kontaktujte nás

Stavbyvedoucí kariéra

UVAŽUJETE O STAVBĚ NOVÉHO RODINNÉHO DOMU NA KLÍČ?

S námi nic neriskujete, váš vysněný rodinný dům na klíč vám postavíme v dohodnutém termínu, vysoké kvalitě použitých materiálů a dlouhé životnosti

Rodinné domy na klíč reference

Rodinné domy na klíč

Postavíme vám rodinný dům na klíč ve vysoké kvalitě zpracování a v také v dohodnutém termínu  a rozpočtu. Rodinný dům vám postavíme od A-Z, tedy od architektonického návrhu po poslední detail v interiéru.

Interiéry a nábytek rodinného domu

Váš rodinný dům vám pomůžeme vybavit nábytkem a doplňky za velkoobchodní ceny.  Vybírat můžete vybírat z několika evropských výrobců nábytku.

Interiéry rodinných domů

Jak to probíhá?

Stavbou rodinných domů na klíč se zabýváme více jak 15 let. Než se klient rozhodne pro realizaci stavby nového rodinného domu rekonstrukci domu, měl by si odpovědět na několik základních otázek:

K jakému účelu rodinný dům staví? Mám vlastní projekt nebo potřebuji inspiraci? Jaká bude cena stavby nebo rekonstrukce rodinného domu?  

Délka realizace stavby rodinného domu je velmi individuální a záleží na požadavcích klienta. Termín je ovlivněn požadavky klienta, reálnou proveditelností a náročnosti.

Rodinné domy na klíč Praha, stavba rodinného domu Praha

1. Před stavbou

2. Realizace

stavba&design

Referenční projekty

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce domu

Reference rekonstrukce rodinného domu na Praze 6

Stavba rodinných domů reference

Rodinný dům

Kompletní stavba rodinného domu od A-Z. Od návrhu po vybavení nábytkem.

Vybavení interiéru

Vybavení interiéru

Rodinný dům vám vybavíme nábytkem od kvalitních výrobců.